Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Tönkrement a fogam külseje...

Tönkrement a fogam külseje hirtelen (barna bemélyedések)! Ez mi lehet? Képek mellékelve www.kepkuldes.com/image/1fdEcZ www.kepkuldes.com/image/1fdTVQ

Figyelt kérdés

Eddig nem volt ilyen. Nagyon hirtelen alakult ki.

Ez micsoda?


(Autoimmun mandulabetegségem is van valószínűleg már 2 éve, az is okozhat ilyet?)



2020. dec. 28. 16:51
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
Fogsorvadás. Nagypapán foga ugyan ilyen volt.
2020. dec. 28. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
90%

Nem létezik ilyen, hogy fogsorvadás... nem is értem miért jó valakinek olyan kérdésre reagálni bármit is, amihez szemlátomást kicsit sem ért, hogy aztán magából csináljon hülyét. És akkor még mindjárt én leszek az arrogáns f.sz, mert ezt megmerészeltem mondani.


Ezt kérdező fognyaki kopásnak hívja a szakirodalom, nem sorvad ott semmi, ha csak nem a kisőrlődnél kicsit az ínyed (és nem a fogad :D), de az is a kopás okozta irritáció miatt történt. El kell menni és betömetni. Valszeg ott volt eleve egy kis zománchiány/ meggyengült foganyag.

2020. dec. 29. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
0%
Ki vagy te?
2020. dec. 29. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!