Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Csókolózás után rossz szájíz,...

Csókolózás után rossz szájíz, mitől van?

Figyelt kérdés
Párom lehellete ápolatlannak tűnt, de nem szóltam, és amitóta csókolóztunk, azóta én is érzem magamon, már egy ideje. Milyen fertőzést lehet így elkapni, ami ezt okozza?

2021. jan. 3. 22:51
 1/8 anonim ***** válasza:
79%
Ezt elképzeltem és kissé gusztustalan.
2021. jan. 3. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Szájpadlás felső, és hátsó részén érzem.
2021. jan. 3. 22:59
 3/8 A kérdező kommentje:
Remek, köszi.
2021. jan. 3. 22:59
 4/8 anonim ***** válasza:
82%
Van rossz foga? Rossz az emésztése? Vagy épp egy hal vacsora vagy foghagymás piritós után csókoltad meg?
2021. jan. 3. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nekem, neki sincs rossz foga, és nem ettünk semmi ilyet. Kb 1 hete nem múlt el ez a jelenség.
2021. jan. 3. 23:19
 6/8 A kérdező kommentje:
Ami zavaró, hogy nekem is ilyen lett, mikir nrm volt gondom ezelőtt.
2021. jan. 3. 23:50
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Simán átadhatott neked olyan anaerob baktériumokat, amik - többek között - a rossz szájszagért is felelősek. Attól, hogy nem látszik még rengeteg íny alatti fogköve is lehet a párodnak. Fogászatra menjetek el, fogkőeltávolítás és ha kell célzott antibiotikum kezelés.
2021. jan. 5. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2021. jan. 13. 10:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!