Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Szentkirályi utcai ügyeletről...

Szentkirályi utcai ügyeletről valakinek véleménye?

Figyelt kérdés
van egy fogam, amit gyökérkezelnek, egyelőre csak ideiglenesen van betömve, de borzasztóan begyulladt körülötte, és néha elviselhetetlenül fáj. Csak hétfőre van időpontom, de félek mivan ha addig nem bírnám ki... kénytelen leszek idemenni, csak eléggé parázok, mert annyi rosszat hallottam róla.:S
2010. aug. 13. 20:52
 1/9 anonim ***** válasza:
Én tapasztalatból mondom,hogy ne menj oda,ha kedves az életed!!Én voltam ott egy gyökérkezelésre váró fogammal,és kifogtam egy nemrég végzett fogorvosnőt..,és egy olan fúróval fúrt,amit még soha nem tapasztaltam sehol,KEGYETLEN volt!!Kérdezte is,hogy"Olyan mintha az agyát fúrnák mi?" mondtam,hogy:aha...:D Ő meg fütyürészve fúrt tovább!Hát senkienk nem kivánom azt az érzést!Ott is hagytam,a kezelés után,kersetem egy normális fogorvost!Bár lehet csak én voltam ilyen "szerencsés" hogy kifogtam pont ezt a nőt,lehet vannak ott olyanok is akik normálissan dolgoznak!
2010. aug. 13. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Egyébként Hary Rékának hivták az a fogorvos nőt aki kezelt..,csak hogy hozzá nem menj,azért irtam!!
2010. aug. 13. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Azt akkor jól kifogtad, én 10 éve járok oda, és mindent jól csináltak eddig.
2010. aug. 13. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Azért megpróbálom hétfőih kibírni, de egyáltalán nem biztos, hogy sikerülni fog. Igaz, hallottam jókat is, de rosszabbat még többet, mondjuk az sem érdekel már ha ki kell húzni!

2010. aug. 13. 21:12
 5/9 anonim ***** válasza:
Lehet még megtudnák menteni..,ne törekedj a kihuzatásra!!
2010. aug. 13. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
A Szentkirályiban? Hát, ha odmennék az éjszaka közepén mondjuk nem hiszem, hogy megmentenék, inkább húznák, de tényleg néha annyira fáj, hogy azt sem bánnám.
2010. aug. 13. 21:46
 7/9 anonim válasza:
Nos azt tanácsolom amit én jómagam is tenni fogok. Elmegyek és ha nem jó többet nem megyek. A fogászati kezelésekbe még senki nem halt bele,bár az igazat megvallva én is félek kissé. Ugyan voltam már ott egyszer,de akkor nem tapasztaltam semmi rosszat. Az viszont számomra is érdekes hogy mint egy lutri úgy kapja az ember az orvost az olvasottak szerint. Viszont anyagilag jobban megéri és lehet a magán orvos sem csinálná jobban. Ne félemlitsük egymást :-)
2011. ápr. 21. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Az nem igaz, hogy még soha senki nem halt bele fogászati kezelésbe, sőt "egyszerű" foghúzásba:

Nézd!:


[link]

2012. ápr. 10. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

A szentkirályi utcai fogászatot senkinek NEM ajánlom. Azok sintérek, hóhérok. És nem csak a híre rossz.

Saját "élményt" írok le, röviden.

Nekem 1 órás kínszenvedés volt.

A bal alsó bölcsességfogamat kellett kihúzni, mert nagyon be volt gyulladva. A fogorvosom azt mondta menjek oda, az már nem olyan, mint régen. Hittem neki...

Már az érzéstelenítő is fájdalmas volt és alig hatott valamit, de ő megpróbálta úgy kihúzni. Ordítás lett a vége, volt, aki a váróból hazament.

A következő injekció már hatott.

Szépen kihúzta a fogam, a maradékot kivéste, de közben elvágta a nyelv-ideget, ezzel teljesen lebénítva a nyelvem bal felét. Mikor összevarrta az ínyemet, már nem hatott az érzéstelenítés, el lehet képzelni.

A nyelvem bal felével semmit nem éreztem,majd fél évig. Se hideget, se meleget, evés közben véresre rágtam, nem éreztem, hogy fáj. Ez volt kb 6 éve.

Most már érzem a hőmérsékletet, a fájdalmat vele, de még a mai napig zsibog.

Na, ennyit a Szentkirályiról.

2012. máj. 30. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!