Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Hogy lehetne fehérfogam?

Hogy lehetne fehérfogam?

Figyelt kérdés
Tudom, mosni kell... Minden étkezés után szoktam mégis sárgás
2021. jan. 11. 01:20
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
38%
fogfehérítő fogkrém
2021. jan. 11. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 Angel3000 ***** válasza:
70%
Szia! Ha nem vagy megelègedve, akkor forduljál Fogorvoshoz, aki csinál fogfehéritèst. Egy jó barátnöm meg is csináltatta ès most olyan fehèrek a fogai, hogy feltûnôen látványos. .
2021. jan. 11. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

#1. Használ? Én ebben annyira nem hiszek, de ha te talasztaltad akkor lehet veszek egyet. Melyiket ajánlod


#2. Köszönöm szépen. Igen, gondolkoztam már rajta... Lehet az lesz a "megoldás"

2021. jan. 11. 01:42
 4/18 anonim ***** válasza:
28%
Bikarbóna hetente-kéthetente egyszer
2021. jan. 11. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Hogyan? Vízbe keverve?
2021. jan. 11. 01:52
 6/18 anonim ***** válasza:
61%
A szódabikarbóna hosszútávon le fogja marni a fogzománcodat, aminek lehetnek később kellemetlen hatásai. Inkább használj erre való fogkrémet, én a Signal White Now cuccokat szerettem korábban, a cigi+kávé nyomait tökéletesen eltüntette mindig, és friss volt a leheletem. Kombináld valamilyen szájvízzel, tuti lesz a hatás. Eperszezonban pedig egyél sok epret, annak is fogfehérítő hatása van.
2021. jan. 11. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Oh, köszönöm 😊😊😊
2021. jan. 11. 02:05
 8/18 anonim ***** válasza:
75%
Ha gyerekkorod óta sárga a fogad, azon nem fognak tudni segíteni. Esetleg egy alig észrevehető árnyalattal ki lehet fehéríttetni, de csodát nem tudnak tenni, ha maga a csont sárga. Sajnos nekem is ilyen.:(
2021. jan. 11. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
A signál white now konkrétan befesti a fogaidat
2021. jan. 12. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Fogfehérítés. Tudsz rendelni netről, nekem volt 1 fajta (tapasz szerűség, amit rá kellett ragasztani a fogsorra), az nekem viszonylag bevált, de az sem volt az igazi, tehát nem lett vakítóan fehér a fogsorom. Csatolok képet, hogy milyen lett. (A kép fogszabályzás előtt készült, úgyhogy nem valami szép még itt.:D)


[link]


Ha tényleg nagyon szép fehér fogsort szeretnél, akkor a klinikai fogfehérítést ajánlom.

2021. jan. 13. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!