Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fogszabályzással összekötött...

Fogszabályzással összekötött állcsont műtétről tud e valaki tapasztalatot mondani? (többi lent)

Figyelt kérdés
Állcsont műtétre van szükségem fogszabályzáshoz, már kész is a kezelési tervem, csak a covid helyzet miatt nem műtenek. Bármilyen információ/tapasztalat érdekelne mire készüljek lélekben illetve anyagilag.. (nem magán klinikára fogok menni)

2021. jan. 14. 17:25
 1/3 anonim ***** válasza:

A mutet ingyen van.

Milyen mutet szukseges neked? Tagitas, kisebbites, hosszabbitas?

Vagy szajpadlas?

Az allkapocsnak több idege van, ezert kockazatosabb. Mindenkeppen kell mutet elott friss rontgen, az alapjan tudnak muteni...

Mutet utan csak pepeset fogsz tudni enni. Fel lesz dagadva az arcod kb 3-4 napig. Utana foltos lesz, zöld lilás vagy barna, az kb 1 hétig.

3. hettol nem lesz olyan kerek a fejed :D


Fogszabalyzashoz szukseges eszkozt, kezelest ki kell fizetni.


Kb ennyit tudtam mondani

2021. jan. 17. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Tágításra van szükség elsősorban, aztán ha az első műtét megtörtént arra számítva másfél vagy két év múlva lenne még egy műtét. Az fogszabályzós orvosom is azt mondta a műtét ingyen van, csak ez nekem olyan hihetetlennek tűnik. Egyébként neked milyen tapasztalatod van ebben, hogy nagyjából képben vagy? (Illetve a fogszabályzó elvileg 600ezer ft lesz kb)
2021. jan. 18. 09:57
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia. Leírnád kérlek, hogy hova fordultál először ezzel a problémával. Én sem szeretnék magánba menni. Azóta mi lett veled? Megműtöttek már?
2023. jún. 22. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!