Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Egy fehér tömés meddig ép?

Egy fehér tömés meddig ép?

Figyelt kérdés
És hány évente kell cseréltetni?
2010. aug. 14. 21:46
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Sokmindentől függ. Nekem van ami már vagy 5 éve bent van, és volt, hogy egy másik fogamból 1 hónap után kiesett. A fehér tömés nem tartós annyira, mint az amalgám azt hallottam. Rágófogba nem is nagyon tesznek fehértömést pl.
2010. aug. 14. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem rágófogaimba is az van. Sőt alig van fogam ami nem tömött, és csak egy amalgám tömésem van. Az is azért mert olyan mély volt a lyuk, hogy a dokim szerint fehérrel nem lehetett tömni. Amúgy sokáig bírja csak egy idő után megsárgul. De ez függ attól, hogy milyen gyakran mosol fogat, miket eszel stb...
2010. aug. 14. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a hátsó fogaim is fehérrel vannak tömve, 20 éves korom körül csinálták, most 38 éves vagyok, és semmi bajuk nincs, nem is színeződtek el. Gondolom, azon is múlik, pontosan milyen anyagot tesznek bele.
2010. aug. 14. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!