Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Két nap múlva felteszik a...

Két nap múlva felteszik a fogszabályzóm, valami tippek ezzel kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Szóval, hogy esetleg előtte mit csináljak vagy utána. A fájdalomtól nem nagyon félek, mert jól bírom és a múltban már volt éjjeli fogszabályzóm ami ugyanúgy nagyon fájt, szóval van egy kis ismeretségem ezen kapcsán, persze nem tudom, hogy mennyire összehasonlítható ez a kettő.

2021. jan. 17. 23:36
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom hohy ki hogy van vele, de nekem nem fájt annyira a felrakas után a fogam. Két-három napig húzódott de nem volt vészes annyira.

Nekem az elején egyébként nagyon jól estek a hideg dolgok, szóval folyton jégkrémet ettem:). I

2021. jan. 18. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%
Szia! Látom már eltelt a két nap, hogy bírod? :D nekem ma rakták fel, kb egy órája
2021. jan. 21. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Sokkal jobban mint számítottam! Még nincs egy teljen napja fent, de egyáltalán nem fájt a felrakás sem és utána sem. Feszít egy picit de nem fáj.

Betartottam az első tanácsát és vettem fagyit, tényleg nagyon jól esik.

Az egyetlen dolog ami nagyon rossz, hogy konkrétan alig van mit egyek, krumplipürét is először nehezen tudtam megenni, mert fent abba a vasba ami a szájpadlásomnál van, mindig akadt bele.

2021. jan. 21. 13:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!