Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fogszabályzó leszedése? Fáj?

Fogszabályzó leszedése? Fáj?

Figyelt kérdés

Ma szedik le , majdnem 5 éve van fent

Fáj mikor szedik le?


2021. jan. 26. 12:28
 1/5 anonim ***** válasza:
82%
Nem faj :)
2021. jan. 26. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
65%
Az első 1-2 nap fura lesz, hogy nincs a szádban, de egyáltalán nem fáj.
2021. jan. 26. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Na, elmondom, énnekem ezzel kapcsolatban az maradt meg;hogy az éjszakai fogszabályzó brutálisan feszítette a számat, emiatt sírtam; mert tudtam, hogy ez nekem nem jó; most már ne húzogassa a fogaimat semerre; ezért egy idő után elkezdtem nemhordani; telefonáltunk a fogszabályzós rendelőjébe, hogy nem megyek többet; és akkor tehát nem hordtam. Egyébként max nagyon minimálisan állhattak vissza a fogaim szabályozatlan állapotba; mert nem látszik; vagy max alig. Most nem figyeltem; talán egy kicsikét látszik, de tehát alapból aki nem szokott rendszeresen a számba nézni-és vizslatni; annak nem tűnik fel.
2021. febr. 18. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
18%
*asszem talán két hétig hordtam kábé az éjszakait; utána nem.
2021. febr. 18. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
37%
*tehát nemtom, meddig javasolta a fogszabályzós, de annak az időnek tuti a feléig sem hordtam; nagyon hamar abbahagytam.
2021. febr. 18. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!