Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fogfehérítés után ételek?

Fogfehérítés után ételek?

Figyelt kérdés

Sziasztok


Hétfőn volt fogfehérítésem de bevallom megviselt ez az időszak azóta hogy “fehér diétát” kell tartani:D

Egy két dolog nem volt egyértelmű a tájékoztatóban, pl majonézt ehetek? Csináltam majonézes tojás salátát de nem merem megenni 😂


Rántott husi, Cézár sali (öntet?), uborka? Ilyenek mehetnek? Illetve pl limonádé, vagy gyümölcslé szívószállal? (Úgy tudom úgy nem érintkezik a fogakkal olyan szinten, legalábbis ezt olvastam).


Köszi 😁



2021. jan. 30. 16:13
 1/2 anonim ***** válasza:
48%
Majonézt ehetsz, rántot húst is, uborkát is. Az a lényeg, hogy "fogós" dolgokat ne, tehát kávé, tea, vörösbor, meggylé, cékla stb... Én mondjuk kávé nélkül meg akartam halni, így mondták ha nagyon kell tejeskávét igyak szívószállal. Limonádét simán is ihatsz, gyümölcslét meg attól függ, hogy mennyire fog.
2021. jan. 30. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Oksi köszi:) a szivoszalat kiprobalom:D
2021. jan. 30. 17:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!