Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Így kevésbé károsodik a fog?

Így kevésbé károsodik a fog?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Nem szeretem a kávét, a tea koffein tartalmát nem érzem, egyedül a kóla az, ami úgy érzem valamennyi energiát ad, ha fent kell lennem sokáig tanulni vagy dolgozni. Ez nem mindennapos, heti 1x-2x van ilyen, ilyenkor 1-2 pohárral iszok. Viszont nem szeretném hogy tönkretegye a fogaim, ha szívószállal iszom, úgy kevésbé színezi el a fogakat? Ezt olvastam valahol de nem tudom mennyire igaz.


Köszi a válaszokat :)



2021. jan. 31. 15:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Vannak olyan idoszakaim, mikor sok kolat iszok, de csak ideiglenesen szinezi a fogaimat. Ezert iszok kave, kola melle mindig vizet is (tobbek kozott ezert kapsz vizet a kave melle normalisabb helyeken). Heti par pohar kolatol nem fognak tonkremenni a fogaid.
2021. jan. 31. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Amennyiben így nem érintkeznek a kólával a fogaid, igen! Viszont heti 1-2x 1-2 pohár rövidtávon nem annyira durva, hogy elszínezze a fogaidat.
2021. jan. 31. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
75%
ezt nemtudom hogy lehet megvalósítani :D ha egyből torokra nyeled akkor könnybe fognak lábadni a szemeid, vagy leszalad a torkodon és köhögsz meg fulldokolsz. azért megy a szájba először, hogy ott adagolni tudd mennyit nyelj le egyszerre, meg kicsit veszt az erejéből itt.
2021. jan. 31. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!