Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Előfordulhat, hogy csak nekem...

Előfordulhat, hogy csak nekem szokatlan?

Figyelt kérdés

Ma voltam fogorvosnál. Tömött és rá is épített kicsit tömésből. Nem érzem kellemesnek az érzést számban. Mintha magas lenne. Többször is visszavett belőle, a doki azt mondja ez jó. Ez biztos jó.

Talán csak szokatlan? Egy hétig ideiglenes tömésem is volt. Folyton azt érzem, hogy emel.


2021. febr. 1. 18:10
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha zavar, menj vissza a dokihoz. Egyébként meg majd megszokod.
2021. febr. 1. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Lehetséges, hogy csak neked szokatlan, az ideiglenes tömőanyag kopik, kisebb, mint anno volt a fogad, a hiányhoz pedig jóval gyorsabban hozzászokik az ember, mint utána ahhoz, ha megint van ott valami. Légy türelmes, ha 1-2 hét után is kellemetlen, zavaró érzés, akkor kérd meg, hogy még egy picit alakítson rajta.
2021. febr. 1. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Aznap siman lehet szokatlan. Ha egy het mulva is az, akkor tenyleg magasabb, es le tud csiszolni az orvos.
2021. febr. 1. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!