Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Normális hogy ilyen az ínyem?

Normális hogy ilyen az ínyem?

Figyelt kérdés

[link]


Azt vettem észre, hogy a felső ínyem egyik odala rövidebb, mint a másik, tehát hogy nem ér el teljesen a szájüregem végéig, mint a másik oldalon, és hegyes is, ez normális? Két fogam hiányzik hátul, a leghátsó fogamat még több évvel ezelőtt húzták ki, aztán a helyére csúszott át a bölcsesség fogam, majd tavaly nyáron azt is kihúzták. Eddig nem nagyon figyeltem, hogy ilyen volt-e, de nekem úgy tűnik mintha nem lett volna ilyen hegyes.

Lehet ez daganat?


2021. febr. 9. 01:16
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem valószínű,hogy daganat,lehet így forrt össze a foghúzás után.Azért megnézetheted fogorvossal.

Olyan képet tudsz mutatni amin mindkét oldal látható?

2021. febr. 9. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

[link]


Bocsi valamiért fordítva van, fejjel lefelé kell nézni

2021. febr. 9. 17:43
 3/6 anonim ***** válasza:

Igen,itt látszik,hogy rövidebb a jobb oldalon.

Valóban mintha meg is lenne duzzadva ott az inyed.Lehet,ilyen furán forrt össze húzás után,de inkább nézesd meg fogorvossal,a biztonság kedvéért.Amúgy a szájpadlásod teljesen egészségesnek látszik,szép a szájüreged.Nem hinném,hogy valami baj lenne vele.

2021. febr. 10. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szuper a 2.kép! Ilyen közelről még a saját szájpadlásomat sem láttam!
2021. febr. 16. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Kiderült már mi van az ínyeden?
2021. máj. 23. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szépek a fogaid!

Tökéletesen ápolt a szád.

Nagyon sexy!

2021. máj. 31. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!