Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mennyire fáj 1db fog pótlása...

Veronika00000009 kérdése:

Mennyire fáj 1db fog pótlása ?ugyanis terhességem elején meg kellet vállni a fogamtól menthetettlen volt és szeretném meg csináltatni

Figyelt kérdés

Kinek mi a tapasztalata?

Mennyire fájt es hány alkalom volt?


2021. febr. 9. 22:58
 1/9 Derjaderja ***** válasza:
41%

Nekem több fogamat is tömték érzéstelenítve, ha ezért kérdezed a fájást.

Inkább a röntgen miatt kérdés (kitakarják, de azért nem szívesen gyökértömnek emiatt terhesség alatt, legalábbis nekem ezt mondták).

2021. febr. 9. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
62%
Hogy érted, hogy pótlás? Beültetés? Híd? De amúgy nyilván egyik se fáj, mert a fogászat nem hentesüzem; ami fájna, azt érzéstelenítik. Az utófájdalomra meg beveszel tablettát.
2021. febr. 9. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Természetesen nem terhesség allat szeretném meg csináltatni de most ahogy kihúzta fogorvosom csökkent mégjobban az önbizalmam ezért rá szeretném magam venni erre a fogpótlásra..köszönöm gyors válaszod!
2021. febr. 9. 23:02
 4/9 A kérdező kommentje:

Második válaszoló:

Igen beültetés mivel kihúzta

2021. febr. 9. 23:04
 5/9 anonim ***** válasza:
38%

Szerintem terhesség alatt nem fogják bevállalni. Fog, fogíny könnyen gyullad, ami akár koraszüléshez is vezethet.

A másik, hogy valóban, röntgent se hinném, hogy csinálnak így, anélkül meg nem fognak hozzányúlni, ha csak nincs egy relatíve új panoráma rtg-ed, ami alapján dolgozhatnak.

2021. febr. 9. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
52%

5# vagyok

Bocsi, mire válaszoltam, már írtál Te is.

2021. febr. 9. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

5#

Fogbeültetést szeretnék szülés uttán mivel kihúzták es arra lennek kiváncsi mennyire fájdalmas

2021. febr. 9. 23:08
 8/9 Derjaderja ***** válasza:
100%

Hát szerintem akkor ne itt kérdezd meg, hanem fogászati témakörben.

Itt csak szerencse lenne, ha lenne fogpótolt anyuka meg fogorvos.

2021. febr. 9. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem van implantátumom. A beültetés nem fáj, mert érzéstelenítik rendesen. De utána a gyógyulási idő kicsit fájdalmas. Megdagadhat az arc, és sajog a seb. Ez kB. Egy hétig tart. Utána kiveszik a varratokat és onnan pikk-pakk meggyógyul. 3 hónap után teszik rá a műfogat. Addig a csavarnak be kell gyógyulnia az állkapocsba.

Mindenképpen szülés után csináltasd, mert várandósság alatt könnyebben begyullad az íny. Lehet nem is vállalnám így.

2021. febr. 10. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!