Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Akinek van vagy volt fogszabál...

Akinek van vagy volt fogszabályzója magánorvosnál, milyen kezelési tervet kapott a konzultáció után?

Figyelt kérdés

Fogszabályzót szeretnék és már több orvosnál is jártam, viszont sehol nem kaptam olyan kezelési tervet, amilyenről ebben a videóban szó van: [link]

Minden alkalommal 10-30.000 forintot fizettem az ún. kezelési tervekért, de eddig amiket kaptam, azokat maximum árajánlatnak lehet nevezni, mert elküldték nekem az interneten is megtalálható árlistájukat + egy - két mondatot a kezelésről, de azt sem mindig. Kapott már itt valaki ennyire részletes kezelési tervet, amiről ebben a videóban szó van? Ha nem, attól még rendben haladt a kezelés? Nem tudom hogy mi lenne a reális elvárás.



2021. febr. 10. 15:06
 1/1 anonim ***** válasza:
Én az árajánlaton kívűl szinte semmit nem kaptam. Legalábbis papíron, mert bármi kérdésem volt a fogorvos mindig válaszolt rá. Annak ellenére, hogy nincs konkrét kezelési tervem én megvagyok elégedve a fogrovosommal.
2021. febr. 10. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!