Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fáj a fogam, nem tudok elmenni...

Fáj a fogam, nem tudok elmenni fogorvoshoz, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Nincs egy doki sem, vagy 1 hónapot kéne várni. Szédülök a fájdalomtól, a cataflam sem a szegfűszeg nem segít már. Nem látok semmit ami miatt fájhatna, tehát kaja maradék.vagy bármi.

2021. márc. 6. 08:22
 1/10 anonim ***** válasza:
78%
Ha bemész reggel a nyitásra, akimut esett el szoktak látni, csak kell ücsörögni kicsit a varóban, higy be tudjanak suvasztani.
2021. márc. 6. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
51%
Augmentin. Próbáld meg kisírni a receptet az ügyeleten.
2021. márc. 6. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
*akut esetet
2021. márc. 6. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Miért kéne várni?? Menj el ügyeletre, ne szenvedj!
2021. márc. 6. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Nem is tudtam , hogy létezik még ügyelet, azt gondoltam megszüntették. Érdekes, hogy nem pedig nagyon kedvesek és gyorsak voltak és ami ilyen azt ugye lassan tiltják.


Gyökérkezelést kaptam , van egy lyuk a fogamba , mondjuk miközben csinálták bealudtam, tök vicces volt. Elvileg meg kell keresnem a fogorvosom, mihamarabb. Érdekes lesz, most a lezárás után.

2021. márc. 6. 09:48
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Van egészségügyi szolgáltatás!!!


Majd fodrász meg körmös nem lesz hétfőtől.

2021. márc. 6. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Azt írták, hogy minden szolgáltatás kivéve a magánegészségügy. Nekem a magáneü az amikor egy szemölcs leszedésért 20 ezret kérnek. Vagy egy recept felírásért 10 ezret.
2021. márc. 6. 10:07
 8/10 anonim ***** válasza:
Van állami egészségügyi szolgáltatás. Olvass közlönyt.
2021. márc. 6. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Amúgy nem lenne egyszerűbb felhívni az ügyeletet?
2021. márc. 6. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Megjelent a közlöny és úgy kezdi, hogy a rendelet közfinanszírozott egészségügyi szolgáltatókra nem vonatkozik. Tehát nyugodtan lehet menni a körzetes fogorvoshoz, fog dolgozni.
2021. márc. 6. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!