Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Hétfőn vajon mehetek fogszabál...

Hétfőn vajon mehetek fogszabályozásra?

Figyelt kérdés

Ugye bejelentették a korlátozásokat, és hogy elvileg csak a magánrendelők tarthatnak nyitva.

Na én most a városi Egészségházba járok fogszabályzásra, és a dokinak én saját pénzből fizetem a kezelést, tehát nem tb alapon van ez az egész.


Szerintetek így akkor mehetek, nem mehetek?

(Holnap úgyis megkérdezem a dokit, de jó lenne tudni, mire számítsak...)



2021. márc. 7. 10:57
A kérdező szavazást indított:
Szerintem mehetsz
Szerintem nem mehetsz
11 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
37%
Ezt honnan szedted? Szolgáltatások!!!! közül a maganrendelők. Az állami ellátás mióta szolgaltatás? Az alap. Mehetsz.
2021. márc. 7. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
13%
Menni mehetsz,csak nem fognak ellátni.
2021. márc. 7. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

#1

Elolvastad a kérdést? :D

Nem állami ellátás, csak a hely nem magánrendelő. A doki teljesen magán.

2021. márc. 7. 11:23
 4/9 A kérdező kommentje:
Jaj bocsi, én értettem félre amit mondtál. Elnézést.
2021. márc. 7. 11:23
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
Már a kérdésed is egy nagy katyvasz.2es vagyok.ha magán akkor mehetsz.államiba nem mehetsz,egyszerű mint az 1x1.
2021. márc. 7. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

"a hely nem magánrendelő"

"A doki teljesen magán."


sikerül e megérteni, mi a problémám?

2021. márc. 7. 13:17
 7/9 anonim ***** válasza:
76%

Aki nem olvassa el a közlönyt az ne osztogasson tanácsokat...


Akkor csak hogy hiteles legyen az infó, fogorvos vagyok, korzetes ellátást végzek. Az alapellátásra nem vonatkozik korlátozás. Akinek van időpontja es nem hívták, hogy esetleg ne menjen, az teljesen nyugodtan mehet.

2021. márc. 7. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
76%

ha magán(PRAXISBAN RENDEL AZ ORVOS) akkor mehetsz.

"A doki teljesen magán."Az én dokim állami,és rendel magánpraxisban is.na ilyenkor mi van?csak hogy neked se legyen olyan egyszerű az életed.

2021. márc. 7. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
88%

Atyavilág... Tudjátok, hogy mi az a szolgáltatás? Miért kell az egészségügyet idekeverni? Az alapot meg pláne.

Szolgáltatás a fodrászat, a kozmetika, a tetoválás, a piercing például. Ezek bezárnak. A magánegészségügy szolgáltatasai maradhatnak nyitva. A magánnőgyógyász, magánfogorvos, magánpszichológus, meg tököm tudja meg mi. Ami szolgáltatás. A háziorvos, körzeti fogorvos, sztk rendelesek államilag támogatott alapellátások, nem pedig szolgáltatások, tehát semmilyen korlatozás, zárás nem vonatkozik rájuk.

Nyugodtam pontozzatok le.

2021. márc. 7. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!