Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mennyire visszataszító ha...

Mennyire visszataszító ha kicsit rendezetlen az alsó fogsorom?

Figyelt kérdés

Igazából egyáltalán nem vészes a dolog. A felső fogsorommal semmi probléma nincs, kifejezetten szeretem és miközben beszélek leginkább az látszik. Viszont az alsó fogsorom első 2 foga között van hézag. Voltunk fogorvosnál már pár éve és ő azt mondta nem látja értelmét fogszabályzónak, feleslegesnek gondolja, viszont ha tesz fel akkor alsó-felső kell. (Egyébként a felső fogaim között is van egy ici pici hézag de én azt szeretem és nincs vele bajom)


Nektek visszataszító/csúnya ha egy ember fogai nem tökéletesek? Persze tiszták,nem sárgák, csak van bennük egy kis szépséghiba. Érdemes lenne megcsináltatni?

16/L



2021. márc. 8. 09:48
 1/2 anonim ***** válasza:
62%
Hát.. Látni kéne persze, de így leírás alapján nem zavaró. Nekem is az alsók rendezetlenek egy kicsit, és csak a felsők szépek.
2021. márc. 8. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem sem életbevágó emiatt a fogszabályzó, csak ha téged zavar.
2021. márc. 8. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!