Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » 9 hónapos baba fogai sárgásak?

9 hónapos baba fogai sárgásak?

Figyelt kérdés

9 hónapos kisfiam fogai viszonylag korán kezdtek el kibújni. Jelenleg 8 foga van, fent és lent 4-4.

Védőnő javaslatára csak ujjra húzható fogkefével és vízzel tisztítom neki. Viszont nem rég vettem észre, hogy a felső 4 fogacska kezd sárgás lenni. Semmivel sem eszik iszik mást mint kortársai, nagyon vigyázunk a édes cukros ételeket italokat nélkülözzük és sajnos mégis :(

Természetesen nézek most neki való fogkrémet, nem érdekel a védőnő.

Járt már valaki így? Javulni fog a helyzet vagy csak rosszabb lesz? Vagy vigyen ilyen picinek fogorvoshoz?



2021. márc. 11. 09:40
 1/3 anonim válasza:
66%
Én az első fogaitól kezdve (amik 20 hetesen jöttek ki) ilyen első fogacskákra való fogkefét használtam, természetesen csak vízzel. Ekkor meg tisztán anyatejes volt és fel eves korában mikor elkezdtem a hozzátáplálást akkor vettem neki való rendes fogkefét es fogpasztát...nekunk elmex es vadenecum van...ezeket használjuk felváltva...ő választ 🤣🤣🤣 gyönyörű egészséges fogai vannak 😍😍😍
2021. márc. 11. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%
Az én 67 hetes babám fogait sima fogkefével mossuk meg. (Irónia!)
2021. márc. 12. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
45%
2-es te igencsak frusztrált lehetsz 🤣🤣🤣
2021. márc. 12. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!