Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mit kell csinálni ha a fogtech...

Krosszarcu kérdése:

Mit kell csinálni ha a fogtechnikustól megfájdult a szám?

Figyelt kérdés
Beragasztott két hidat fönt meg lent és azóta fáj a szám leghátul alig tudok nyelni. 150E forint és jóval rosszabb lett mint volt. Már bevettem egy Diclacot de így is fáj. ??
2021. márc. 15. 11:42
 1/6 anonim ***** válasza:

Hát mondanám, hogy kérd számon a fogtechnikust, de mivel alapesetben igencsak illegális, hogy ő a szadba nyúljon, nem biztos, hogy nagyon együttműködő lesz.

El kell menned fogorvoshoz, ki kell deríteni mi okozza a fájdalmat.

Feszül a híd, túllóg valahol, fémellergiad van...


És tudom, hogy ez most a te esetedben nem segít, de nem véletlenül kooperaciós munka egy fogpótlás a fogorvos és a fogrechnikus között.

2021. márc. 15. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
A fogtechnikus azt mondta ez normális túl nagy ott hirtelen a rágóerő eddig túl mélyen haraptam stb.
2021. márc. 15. 14:17
 3/6 anonim ***** válasza:

Mit jelent az pontosan, hogy hátul fáj a szád?

Mikor fáj? Összeharapaskor vagy spontán is?

Pontosan hol fáj? Az ínyed? A kemény vagy lágyszájpadod? A fogad, ahogy összezársz? Esetleg az ízületeid a halántékodnál?

2021. márc. 15. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Talán az íny, nem lent nem fent hanem középen leghátul, a kemény szájpadot meg nem ismerem csak a garatot.
2021. márc. 15. 15:56
 5/6 anonim ***** válasza:
Ez így kicsit nehezen érthető. Az lenne a legjobb, ha megmutatnád egy fogorvosnak. Ő pontosan be tudná határolni a panaszos területet, vissza tudná vezetni a kiváltó okra.
2021. márc. 15. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hja más volt a baj, nőtt ott egy nagyon nagy afta.
2021. márc. 20. 12:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!