Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Velem van a baj, vagy a...

Velem van a baj, vagy a fogorvosokkal?

Figyelt kérdés

3fogorvosnál jártam eddig, de egyik se tudta teljesen elérzésteleníteni a fogam. Sajnos genetikailag rosszak a fogaim, így elég sokat kell gyökérkezelni. Ugy elzsibbad a fele szám arcom, minden, de amint elkezd furni beljebb, vagy kikaparni a gyökeret, az már úgy fáj mint a pusztulat. A mostani, probálta azt, hogy beadott mégegyett, de ez se segített.

19l


2021. márc. 16. 19:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Gyokerkezeles volt? Noss, hat az faj, ezellen nem nagyon lehet tenni. Nekem a fogorvosom oszinten megmondta, hogy vegig nem kellene fajnia a gyokerkezelesnek, azonban van par resze, ami kemeny lesz.
2021. márc. 16. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha ugyanazt a hulladékot használják érzéstelenítőnek, akkor ne csodálkozz rajta.


Ahova én járok, annak kb 1 perc a hatóideje, de a bölcsességfog műtétből ahol az ínyt is felvágták... nem éreztem semmit.

2021. márc. 16. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem sosem fájt még a gyökérkezelés. Igaz, eddig az összes fölső fog volt. De nekem is volt már olyan, hogy a sima fúráshoz nem volt képes normálisan érzésteleníteni az orvos (szerintem ott az orvos volt a béna).


Ha viszont nálad már három orvosnak se sikerült az érzéstelenítés, akkor gyanús, hogy valami idegrendszeri sajátság miatt nálad nem megy, és ezzel kell együtt élned.

2021. márc. 16. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Nem lehetséges, hogy ott be van gyulladva az íny? Tudtommal nem hat az érzéstelenítő megfelelően, ha ott gyulladás van. :((

2021. márc. 17. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Gyökérkezelés bár csak a végén de nekem is fájt érzéstelenítővel
2021. ápr. 14. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!