Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Milyen elektromos fogkefét...

Milyen elektromos fogkefét ajánlottok?

Figyelt kérdés

15e Ft körül +-5e.


Előre is köszönöm a válaszokat!


2021. márc. 22. 23:04
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Semmilyet. Sima 100x jobb
2021. márc. 22. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
71%
Oral B, nem pro, csak a sima. 10 ezer ft volt. A többi úgyis attól függ milyen fejet teszel rá.
2021. márc. 23. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Bármelyik Oral-B, amelyik tetszik. Az okos funkciókat és az ilyen ezerféle polírozó meg nem tudom milyen üzemmódot szerintem ne nézd, mert tök feleslegesek.
2021. márc. 23. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
70%
A Philipsnek is ilyen árkategóriában kezdődnek a fogkeféi. Igazából az Oral B és Philips a két nagy márka ezen a piacon, amelyik szimpatikus! (Nekem van mindkettő, mert kétlaki életet élek.)
2021. márc. 23. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Végül egy Oral-B mellett döntöttem. Köszönöm a segítségeteket!
2021. márc. 23. 20:31
 6/6 anonim ***** válasza:
Oral B elektromos fogkefét szeretnék a lehető legolcsóbbat és a lehető legegyszerűbbet (nagyon bele tudok zavarodni abba, ha sok választási lehetőségem van :) ). Tudtok ilyet ajánlani?
2021. ápr. 29. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!