Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Milyen a Paradontax fogkrém?

Milyen a Paradontax fogkrém?

Figyelt kérdés
Azt olvastam, hogy ezt akkor kell használni, mikor vérzik az ínyed. Én életemben először kipróbáltam a Signalt, de attól nagyon vérzett. Így a Paradontaxon gondolkodok. Nektek milyen? Esetleg milyen más fogkrémeket tudtok javasolni?

2021. márc. 24. 10:41
 1/3 anonim ***** válasza:
ParOdontax,(nyugi én is sokara jöttem rá magamtól) én azt használom, a dundibbat amin van egy 8-as szám és picit drágább, nekem jobban bejott a hosszukasnal. Bár az ínyem néha néha vérzik kicsit, de azt vettem észre csak akkor van, ha soft fogkefét használok és nem supersoftot, neked is ezt ajánlom egyébként nagyon szeretem több ideje veszem ugyanazt, fehérít, az íze nem a legjobb anyám kifejezetten undorodik tőle utalja stb de engem ez sose tudott zavarni semmiben, ha tudom, hogy jót tesz nekem, szerintem simán hozzá lehet szokni. Nyugodt szívvel ajánlom. Ami elvileg még nagyon jó az a Nu skines fluoridos fogkrem, de az már tényleg egy drágább kategória valami 3 ezer körül van azt hiszem.
2021. márc. 24. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Első vagyok vérző ínyre úgy tudom a lacalutot ajánlják nagyon, de nekem jobban bejott a parodontax.
2021. márc. 24. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nagyon jo, es egyebkent is erosen tisztit. Nemcsak azert hasznalando, de azon segit. Az ize szokatlan lehet, de hozza lehet szokni konnyen.
2021. márc. 24. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!