Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Perlweiss White by Night...

Perlweiss White by Night Fogfehérítő szérumról tapasztalat? Illetve milyen fogfehérítőt ajánlatok?

Figyelt kérdés

Olvastam/Néztem véleményeket erről az éjszakai fogfehérítőről de nem annyira győzött meg, többnél is azt éreztem hogy nagyon erőltetett (mintha fizetett promó lenne)

Szóval tippeket, tanácsokat de legfőképpen a termékről szeretnék őszinte tapasztalatokat/véleményeket hallani (olvasni). Előre is köszi <3



2021. márc. 26. 12:12
 1/2 Jucuska74 válasza:
Üdv . A terméket nem ismerem, de érdemes lenne kipróbálni a szódabikarbónát, a fogkrémmel együtt . Én nem hiszek az ilyen vegyi cuccokban.
2021. ápr. 2. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Üdv. A terméket én sem ismerem, ellenben a szódabikarbóna fehérítő hatását igen. A szemcsésségének köszönhetően tulajdonképpen ledörgöl egy réteget a zománcból, így hosszútávon fogérzékenyséhet okoz. Így működnek pl a fehérítős fogkrémek is, ezért nem javasolt azok tartós használata sem.
2021. ápr. 2. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!