Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Tüszős mandulagyulladással...

Tüszős mandulagyulladással mit kezdjek?

Figyelt kérdés

A legjobb nekem az lenne, ha kiműtenék, de olyat most szerintem nem csinálnak. Havonta visszajön,és mindig begyullad. Egyszer voltam vele orvosnál kaptam antibiotikumot, de nem szeretnék minden hónapban azt szedni. Eddig diófa levél teát ittam, de annak nagyon sok idő hatni. (sok idő míg elmúllik a gyulladás)

A másik, hogy amikor kifakad akkor mit tudok kezdeni? Muszáj lenyelnem azt a gennyet?

Továbbá más panaszom nincs, nem vagyok lázas meg ilyenek, csak a torkom van befehéredve és dagadva annyira, hogy nehéz nyelni.

16l


2021. márc. 28. 12:09
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Márpedig menj vele a orvoshoz, mert ha tényleg tüszős mandulagyulladás és nem szedsz rá antibiotikumot, sokkal később életveszélyes szövődményei lehetnek. Veséket, szívet károsíthatja stb. Plusz ha nem tud róla az orvos, hogy ilyen gyakran van, nem tudnak előjegyezni műtétre. Az más kérdés, hogy ha most nem csinálnak ilyet, magánkórhàzbanban is utána kéne nézni a lehetőségeknek.
2021. márc. 30. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Rendben. Köszönöm 💞
2021. márc. 30. 18:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!