Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Melyik a legjobb szajviz ha...

Melyik a legjobb szajviz ha foginygyulladasom van?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 4. 21:20
 1/8 anonim ***** válasza:

Nekem a Corsodyl vált be, nagyobb élelmiszerboltokban is kapható néha. Viszont elszínezi a nyelvet, és csökkentheti az ízérzékelést.

A fogorvosom a Curaseptet is ajánlotta, az valamivel drágább.

2021. ápr. 4. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Corsodyl. Nekem a fogorvosom is ezt javasolta.
2021. ápr. 4. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ja, nekem nem színezte el a nyelvemet és az ízérzékelésemmel sem volt baj. :D Viszont rá van írva, hogy meddig lehet használni egyhuzamban.

Parodontax szájvizet szoktam még használni, az is elég jó az ínyre.

2021. ápr. 4. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
ezek a corsodyllel azonos hatoanyaguak ?
2021. ápr. 4. 21:55
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem a Lacalut segített, s ez nem színezi el a fogakat. A fogkrémmel együtt használtam, csodát tett.
2021. ápr. 4. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A Curasept és a Corsodyl hatóanyaga ugyanaz (chlorhexidin), de különböző dzázalékú koncentrációkban. A Curasept valóban drágább, az nem színezi el a fogakat.
2021. ápr. 4. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Nagyfater ***** válasza:
A szájvíz kevés, legfeljebb kiegészítőnek jó. A fogínygyulladást gyógyszertárban kapható Gingisol ecsetelővel kell kezelni. Gyors, hatásos, a fájdalmat is csökkenti. A szájvízet _előbb_ kell használni, és utána ecsetelni.
2021. ápr. 7. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Anaftin szájöblítő, de ha ez nem hoz jelentős javulást, el kell menni fogorvoshoz, gégészetre- góckutatást kell kérnie. Visszatérő problémák hátterében góc, megbúvó gyulladás, más betegségek rejtőzködnek.
2021. ápr. 8. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!