Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Ez így rendben van, én vagyok...

Ez így rendben van, én vagyok a türelmetlen?

Figyelt kérdés

Január óta járok fogorvoshoz... körzetibe, mert nincs pénzem magánra. 3 lyukas fogamat szerettem volna betömetni. Erre eddig nem került sor, volt 1 db fogkő leszedés, 1 db röntgen, alkalmanként maximum 10 percet voltam a rendelőben. A 3. alkalommal közölte a doki, hogy hátul be van gyulladva az ínyem - szerintem nem volt, de nem szeretném megkérdőjelezni a szaktudását - és tesz rá ilyen gyógyszeres gézes vackot. Na, hát konkrétan lefeszítette az ínyemet a fogamról, szerintem kitört egy darabot a mellette lévő lyukas fogamból, és azóta úgy fáj, hogy éjjel is felébredtem. Megnéztem a tükörben, konkrétan kilyukasztotta az ínyemet, több helyen sebes, és már a nyirokcsomóm is meg van dagadva és fáj.

Ez volt az eddigi kezelésem, január óta háromszor tíz percben... holnap lesz a következő. Szerintem ez nem okés, szerintetek? Rosszul látom, én lennék a türelmetlen?


2021. ápr. 22. 14:53
 1/10 anonim ***** válasza:
Ezért nem járok sztks orvoshoz, mind hentes.
2021. ápr. 22. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Hát igen, de basszus, akinek nincs pénze magánra, annak rohadjanak ki a fogai?
2021. ápr. 22. 15:03
 3/10 anonim ***** válasza:
Nagyjából igen, nekem is volt egyszer egy rossz fogam, a doki két héten keresztül visszahívott minden reggel tisztogatni, kb 10 percig. Màr a hócipőm tele volt, elmentem egy magán helyre és megcsinálták egyből, be is tömték. Rettenetes a szinvonal. De ha nincs pénzed nem tudsz mit csinálni, csak reménykedni, hogy holnap nem gyilkol szét.
2021. ápr. 22. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
2# igen, sajnos ilyen a Magyarország
2021. ápr. 22. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
katasztrófa.... köszi a válaszokat
2021. ápr. 22. 20:25
 6/10 anonim ***** válasza:
Én mondjuk több mint százat fizettem, 3 éve semmi baja. Minőségi munkát végzett a fogyasztói fogorvosom
2021. ápr. 22. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Bocs autocorrect
2021. ápr. 22. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem mentegetni akarom, én nem voltam ott, de a leírásod alapján olyan, mintha egy parodontális tályogot kezelne nálad éppen a doki. Nem fejtette ki bővebben ezt a gyulladás dolgot? Vagy nem kérdeztél rá, hogy tulajdonképpen milyen beavatkozást végez?
2021. ápr. 22. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
annyit mondott, hogy picit be van gyulladva az íny, és mivel mellette van egy lyukas fog, nehogy az is elromoljon, tesz rá ilyen gyógyszeres, kámforos vagy milyen vackot, amit majd délután vegyek ki. de most sajnos a covid miatt lemondták az időpontom, csak sürgősségi ellátás van.
2021. ápr. 22. 21:39
 10/10 A kérdező kommentje:
viszont annyira erőteljesen tuszkolta be a fog és az íny közé azt a gézt, hogy nagyon fájt, illetve amikor kivettem vérzett és azóta meg van dagadva, sőt, mostmár egyre csúnyább is. körülötte apró hólyagok vannak, magaba seb pedig kezd átmenni ilyen lilásba. dejó....
2021. ápr. 22. 22:16

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!