Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Hol lehet fogszabályzót...

Hol lehet fogszabályzót (ragasztottat) részletfizetéssel felrakatni?

Figyelt kérdés
Volt már fogszabályozóm 2,5 évig. Az az igazi színes tappancsos felragasztott, hátul gyűrűvel rögzített. Akkor is nagyon drága volt és jelenleg is több százezres tétel. Sajnos kezdenek visszacsámpásodni a fogaim és szeretnék megint ilyen fogszabályzót. Nagyon sok oldalt felkutattam, borzasztó árak vannak, de részletfizetési lehetőséget nem találtam sehol. Kérlek, mondja valaki, hogy már pedig van ilyen!

2021. máj. 6. 17:29
 1/6 anonim ***** válasza:
Van, ra kell kérdezni
2021. máj. 6. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
25%

Fogászatban dolgozok, én még nem hallottam olyan rendelőről, ahol részletfizetésre dolgoznának. Olyan van, hogy egy összetettebb kezelésnél mindig csak azt az árat kérik el, amit éppen elvégeznek. Fogszabályzásnál ugye ez nem játszik, hiszen maga a fogszabi a drága, és ha felrakják, akkor bizony ki kell fizetni. De ha belegondolsz, a fogorvos nem hitelező cég, a fogaszabályzót neki is ki kell fizetnie a technikusnak.

Ha jól tudom van olyan hitel, amit kifejezetten egészségügyi kezelésre lehet felvenni. Talán az úgy működik az esetedben.

2021. máj. 6. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
2es:írhatok privátot?
2021. máj. 6. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Írhatsz.
2021. máj. 6. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
En a dr. Borbély fogszabályzó stúdióba járok az Astoriara, ők vállalnak részletfizetést, viszont nem olcsó.
2021. máj. 11. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Dr. Varga Adrienn - Kecskemét
2021. máj. 12. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!