Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Hogy működik az, ha csak az...

Hogy működik az, ha csak az egyik fogsoromat szeretném szabályozni?

Figyelt kérdés
Az alsó és felső fogsoromra is ráférne a fogszabályzás, de az alsó nem olyan vészes, nem is zavar. Plusz drágább is lenne, így úgy döntöttem csak a felsőt csináltatom meg. De hogy működik ez? A két fogsor alapból kiegészíti egymást, egyik fogam sem ütközik, de ha a felső fogsorom rendbe lesz szedve, akkor már nem az eredeti helyükön lesznek, és attól félek ütközés lesz az alsókkal. Ezt ki tudják alakítani a fogorvosok, hogy jó legyen? Fogalmam sincs hogyan működik.

2021. máj. 12. 16:46
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
ezért kell mind a kettőt
2021. máj. 12. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem igy megy, orvos donti el, hogy kell-e mindketto fogsorra.

Nagyreszt kell egyebkent, mert ugy lesz csak igazan jo az eredmeny.

2021. máj. 12. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%
Nem tudom, hogy létezik e ilyen, hogy csak az egyik fogsort csinálják meg. Nekem a felső normálisan állt, semmi baja nem volt, csak az alsó volt csálé, mégis mind a kettőn volt fogszabályzó, hogy a végén illeszkedjenek egymáshoz.
2021. máj. 12. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Csak az egyiken az gányolás, ne is engedd úgy, rendes eredményt nem lehet elerni ilyen formában. Tudom, hogy drága, de vedd úgy, hogy ezt egész életedre "fekteted be"
2021. máj. 12. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Értem. Nekem azt mondták eddig, hogy lehet csak az egyiket, úgyhogy nem is gondolkoztam mindkettőben, de aztán megkérdőjeleződött bennem, hogy úgy hogy működne.

Akkor ezek szerint sehogy.

Köszönöm a válaszokat!

2021. máj. 18. 23:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!