Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Valaki le tudna irni, bolcsess...

Valaki le tudna irni, bolcsessegfog huzasnal hogyan erzestelenitenek? Idegbe szurnak? Maskeppen, mint pl egy sima tomesnel?

Figyelt kérdés
Van kulonbseg also vagy felso fog huzasnal? Idegbe vagy csak fog kore szurnak erzestelenitot?
2021. máj. 15. 22:29
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem tudom mi az az idegbe szúrás. :)

Nekem körbe injekciózták, kb 3-4x megszúrt.

2021. máj. 15. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az érzéstelenítőt az ínyedbe kapod, azt az érzést imádtam, szóval neked sem kellene félned. Nem fog fájni, ez a lényeg. :)
2021. máj. 15. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Metionin ***** válasza:
Nekem műtötték az alsót-felsőt egyszerre, teljesen úgy injekciózta körbe mint pl. egy tömésnél csak több szuri volt meg gondolom nagyobb adag.
2021. máj. 15. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Sima tömésnél én nem is kaptam érzéstelenítőt :( Bölcsességfognál szúrnak 3-4 helyen, mert az kegyetlenül fájdalmas eljárás. Magát a fájdalmat nem érzed közben, csak hogy feszegetik kifele a fogadat. Rohadt kellemetlen. Majd utána fáj, ha kiment az érzéstelenítő. Nem egy jó élmény a foghúzás, dehát nem is szórakozásból csináljuk.
2021. máj. 15. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Pontosan ugyanúgy érzéstelenítünk, mint tömésnél annyi különbséggel, hogy néhány "mellékágat" külön is beérzéstelenítünk. Ezért van a 3-4 szúrás.
2021. máj. 16. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!