Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mi lehet ez? Kesz vagyok!...

Mi lehet ez? Kesz vagyok! Rettegek mi lesz ezután.

Figyelt kérdés

Ma voltam fogászaton, alsó bölcsesseg fog műtétet csináltak volna. Viszont, nem szedték ki, mert a teljes adható érzéstelenítőt megkaptam és nem zsibbadtam el. Biztos ami biztos alapon kaptam egy antibiotikum kúrát, de elvileg doki szerint nem lenne indokolt. 2 hét múlva újra próbálják és ha akkor se lesz jó csak altatás jöhet szóba azt mondták. Nos, arra nem biztos hogy lesz pénzem. Ilyen esetben hogy szedik ki a fogat? 😔 Hozzateszem az adott rendelőben 3 fogam műtötték es volt gyökérkezelés is és tökéletesen elzsibbadtam akkor. Azt mondták érzéstelenítő hatása nélkül meg se próbálják mert megiscsak műtétről van szó.

Létezik ilyen hogy a maximalis érzéstelenítés egyaltalan nem használ?



2021. máj. 18. 16:58
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen, létezik, hogy nem használ, de valószínűleg a következő alkalomkor már fog használni.
2021. máj. 18. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Jajj nagyon remélem mert mar tiszta ideg vagyok. Persze a szúrás helye meg most ugy faj ott hátul az allkapocs hajlatba hogy alig tudok asitani mert feszül a csont.. 😔
2021. máj. 18. 17:37
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Létezik, nekem sem használt rendesen de kiszedték.


Nem életem élménye volt, az tény, viszont ott szóba sem jöhetett a kezelés eltolása.

2021. máj. 19. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Szia. Hát nálam se fényes a helyzet, de a maximalis érzéstelenítőtől annyira zsibbadtam hogy meg a szam se tudtam volna elharapni. Műtét lett volna és már a vágást is éreztem volna rendesen. Csak megpiszkalta a fogam es fajt de nagyon. Igy mondták hogy biztos nem kezdenek neki. 😔Persze örülök mert sztem ott maradtam volna. Nagy a fajdalom küszöböm de ezt nem birtam volna ki. Mindent éreztem csipesszel szúrkálással tesztelték hogy zsibbadok e. Pedig hátra adták a hajlatba a zsibbasztót de meg fél óra utan az utolsó szúrást is ugy éreztem mintha az első lenne. Azert furcsálltam a helyzetet mert a felső 2 bölcsesség fogat gond nélkül kj tudták szedni illetve lent ellenkező oldalon volt egy gyökér kezelésem nemrég ugyenezzel az érzéstelenítéssel es akkor rendesen elzsibbadtam hamar.
2021. máj. 19. 14:48
 5/5 A kérdező kommentje:
Egyebkent az aktuális bölcsesség fog nem fáj, csak törik le folyamatosan es belül nagyon szuvas. Ezert esélytelen rafogni mert darabokra törik. ☹️ Most kivárom az időt es meglatjuk mi lesz.
2021. máj. 19. 14:50

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!