Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Ciki a fogszuvasodás 34 évesen?

Ciki a fogszuvasodás 34 évesen?

Figyelt kérdés
Hátul már csak 3 fogam van. Elöl is nagyon durván szuvasodnak már. Megyek nemsokára fogdokihoz. Pedig normálisan mosom. Mennyire ciki ez 34 évesen?

2021. máj. 21. 23:01
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
nem ciki, de lehet nem mosod megfeleloen, vagy valami mas baj van
2021. máj. 21. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
76%
Ha rendszeresen ápolod, és fogorvoshoz is jársz, akkor nem ciki.
2021. máj. 21. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
67%

én most 33 vagyok. -2 fog

most volt időm fogorvoshoz járni

jelenleg megmentett 2 fogat, hogy gyökérkezelt igy most azok még "élnek"



pl anyámnak már 30 évesen csak 5 épp foga volt....már mind protko, mert a szülés után kihulodtak vagy mi volt


ez függ a génektől is szerintem

2021. máj. 21. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
34%

Van legalabb 5 foghianyod.

Potlas nincs...

Es a szuvasodas aggaszt legjobban??

2021. máj. 21. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Lehet elöl is húznak majd :(
2021. máj. 21. 23:56
 6/8 anonim ***** válasza:
69%
Az a ciki, ha ez attól van, hogy tojtál rendszeresen fogorvoshoz járni ellenőrzésre. De ekkor is a legjobb, amit tehetsz, hogy most változtatsz és a jövőben már megteszed, amit tudsz. Ha a folyamatos orvosi kontroll és megfelelő fogápolás mellett is sok fogat vesztettél, az nem a te hibád.
2021. máj. 22. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Elektromos fogkefét használsz? Hogyha nem, akkor szerintem érdemes lenne beszerezni egyet. Már az olcsóbb modellek is jobbak sokkal, mint a kézi fogmosás. Egyszerűen az ember akármilyen profin mozgatja a fogkefét, sosem lesz olyan hatékony. Persze van, akinek olyan szerencsés a genetikája, hogy így sem romlik a foga, de sajnos sokan vannak, akiknek alapból hajlamosabb romlani. Erre még rátesz, hogyha sok cukros, savas stb dolgot fogyaszt az ember.
2021. máj. 22. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Fogselymezni is kell rendszeresen, mert ha nem akkor a fogak között lesznek a szuvasodások
2021. máj. 22. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!