Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mennyire Fájdalmas?

Nemtom2222220202 kérdése:

Mennyire Fájdalmas?

Figyelt kérdés

Sziasztok, 2 hónapja volt gyökérkezelésem, 1 2 napja al kezdett benyilalni a fogam. Néha egy kicsit fáj is. Ha rosszabb lesz elmegyek orvoshoz vele, mert ha kihuzza akkor nem mehetek edzésre, és jelenleg nekem a versenyre való készülés fontosabb..

Mennyire fájdalmas? (hátsó rágó csontfog) illetve, varják is?


2021. máj. 26. 06:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon fájt a húzás, igaz be volt gyulladva és kisugárzott és már alapból is nagyon fájt+kisugárzott a fájdalom a fél arcomra. De a húzás után gyorsan rendbejöttem még így is, igazából másnap már teljesen jól voltam. Érdemes túlesni rajta, mielőtt még nagyobb fájdalom lesz, ami mellett már nem lehet másra koncentrálni.
2021. máj. 26. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Még 1 olyan kérdésem lenne, ha kihuzzak akkor az nap nem mehetek edzésre ugye?
2021. máj. 26. 11:27
 3/4 anonim ***** válasza:
Aznap nem ajánlott, mert vérzik még egy darabig és nem tenne jót a terhelés sem.
2021. máj. 26. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat
2021. máj. 26. 20:10

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!