Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Debrecenben felnőtt fogszabály...

Debrecenben felnőtt fogszabályozás kinél/melyik módszer a leggyorsabb?

Figyelt kérdés

Az felső-oldalsó metszőfogaimat szeretném megcsináltatni azok nagyon kiállnak és zavaró.


Viszont ha úgy van akkor az alsót is rendbe tenném.


Ezek az átlátszó kivehető sínek mennyire hatásosak?


2021. máj. 30. 13:15
 1/5 anonim ***** válasza:
54%

A leggyorsabb es felnottkorban a leghatasosabb a rogzitett fogszabalyzo, de keress fel egy szakorvost es biztosan megtalaljatok a neked megfelelo kezelest.

Kiveheto inkabb gyerekkorban hatasos, illetve ragasztott fogszabalyzo utan ejszakainak. Tudom, hogy agyon reklamozzak ezeket a keszulekeket, biztos van olyan eset, ahol mukodik, de nekem anno az orvos azt mondta, hogy 18 eves kor utan mar baromi nehez mozgatni a fogakat, igy a rogzitett keszulek szukseges a legtobb esetben.

2021. máj. 30. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%

1-es valaszolo, miert irsz orbitalis fa*sagokat, ha epp fogalmad sincs valamirol?

Az Invisalign keszulekek IGENIS mukodnek felnottkent is, jobban, mint egy rogzitett fogszabalyzo. Viszont dragabb mint egy hagyomanyos keszulek.

2021. máj. 30. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
69%

Sajnos van fogalmam a temarol :)


Orulok, ha neked mukodik, mondtam is, hogy biztosan van olyan eset, amikor mukodik.

2021. máj. 30. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%

“ Orulok, ha neked mukodik, mondtam is, hogy biztosan van olyan eset, amikor mukodik.”


Te megis mirol beszelsz? Ha 10 emberbol 9-nek nem vallna be, akkor szerinted miert bajlodna annyi magandoki ezzel? Vagy ezt hogy gondolod? Van egy sikeres es jo fogorvos, aki foglalkozik az Invisalign fogszabalyzoval is, annak ellenere, hogy tudja, hogy az amugy tobb mint valoszinu, nem fog mukodni??

Es egy ev elteltevel, mit mond a paciensnek aki mar kifizette a pl. masfel millio forintot a fogorvosnak?

Komolyan gondolod, ha nagy atlagban nem mukodnenek ezek a fogszabalyzok, es tenyleg igaz lenne amit allitassz, miszerint “ 18 eves kor utan mar baromi nehez mozgatni a fogakat, igy a rogzitett keszulek szukseges a legtobb esetben.” , letezne olyan idiota fogorvos, aki kockaztatna az egesz rendeloje hirnevet es sajat magat jaratna le ilyenekkel?

2021. máj. 30. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Tudnad mennyi fogorvos van, aki csak a penzert csinalja...:)


Egyebkent biztosan igazad van, nekem aztan mindegy, en csak az orvosomra hallgattam, aki errol lebeszelt, meg is indokolta, de ennyi.

Minden ember mas.

2021. máj. 30. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!