Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Szerintetek normális,hogy a...

Szerintetek normális,hogy a fogorvosom már három hete úgy hagyja a fogam hogy levan csiszolva?és még kb 3hét mire kész,alig tudom mosni nagyon érzékeny.félek még jobban fog károsodni a fogam!

Figyelt kérdés

2021. máj. 30. 21:28
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem normális.

1-max2 hét alatt készen kellene lennie a koronának ( ha arról van szó? )

Nagy kárt ugyan nem okoz, csak ugyebár állandó kellemetlenséget

2021. máj. 31. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ.Már tiszta ideg vagyok.mostmeg elcserélték a koronát,mehetek megint mintavételre.megint egy honap biztos.
2021. máj. 31. 16:28
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Jaj!

Keresnék másik embert aki ezzel foglalkozik a helyedben..

Nekem speciel most csinálnak majd egy 4eset és fixen egy hét lesz!

Ugyebár ez nem a fogorvos hibája lehet, hanem a fogtechnikusé..

2021. máj. 31. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Egy héttel csiszolás után már fent volt a korona. Ha lehet, keress másik dokit!
2021. máj. 31. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Hú,egy hét?az szép.Akkor ez tényleg nem jó.Hát nem.tudom mit csináljak már odaadtam a pénzt is.A férjemét is már kétszer cserélték.össze.nem tudom mi folyik akkor a fogorvosnál.
2021. máj. 31. 22:42
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez hihetetlen, hogy ilyen fogtechnikusok (vagy fogorvosok, nem derült ki ki a hibás) vannak. Ha nem csak neked szúrták el így, akkor azért ez elég gáz. Most megpróbálnám a helyedben érzékenységcsökkentő szájvízzel kibírni azt a pár hetet, de legközelebb máshova mennék, akkor is, ha fizetős. Azért mindennek van teteje.
2021. jún. 1. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm,használni fogom amit javasoltál.Azt megfogadtam,hogy ezt a fogorvost senkinek se fogom ajánlani.Kifizetek érte egy csomo pénzt,aztán nem haladok semmire.csak igérger,hogy ekkor meg akkor aztán már lassan két hónap eltelik mire kész lesz.Nagyon nagyon bosszantó!
2021. jún. 2. 10:36

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!