Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Elmex fogkrém allergia?

Elmex fogkrém allergia?

Figyelt kérdés

Pár hónapja elkezdett jobb oldalt őrületesen fájni alul és felül is a fogínyem, nem bírtam aludni sem.

Aztán nagyon nehezen múlt el.

Most egy hete megint fáj ugyanott az ínyem.

És végig gondoltam, hogy amikor elkezdődött, Elmex fogkrémet használtam, majd pár hét múlva vettem más fajtát.

Akkor elmúlt utána de nem gondoltam hogy köze lehet.

Múltkor viszont nagyon jó árban volt a boltba és vettem ismét. Azóta ismét fáj, sőt piros folt is lett az ínyemen, és ugyanott van bedagadva picit.

Biztos hogy a fogkrémnek van hozzá köze.

Más nem tapasztalt hasonló dolgokat ezzel kapcsolatban?

Egyébként kobalt, nikkel, titán érzékeny vagyok.


2021. jún. 1. 20:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem a colgate-tol van ilyen, azt hittem, hogy ezzel egyedul vagyok. Evek ota nem hasznalom, azota semmi problemam nincs.
2021. jún. 1. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nekem meg pont az jó, most már azzal mostam most fogat.

Reggel is az Elmexszel, ittam meleg teát, azt hittem kiesik a szemem a fájdalomtól, később ittam vizet, hideget már a könnyeim potyogtak, ettem gyümölcs levest délbe attól is iszonyatosan fájt. Ha levegőt vettem a számon attól is Most meg mint akit elvágtak, vizet is simán tudok inni.

2021. jún. 1. 20:33
 3/4 anonim ***** válasza:
Érdekes. Én a helyedbe azért elmennék fogorvoshoz.
2021. jún. 1. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Pár hónapja voltam, panoráma röntgenen is, nincs rossz fogam, de még tömött sem.
2021. jún. 1. 21:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!