Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Miért nem zárják le a fogkréme...

Miért nem zárják le a fogkrémeket?

Figyelt kérdés

Mostanában elég sokszor tapasztalom, hogy megveszem a fogkrémet otthon felbontom, letekerem róla a kupakot és fel nincs lezárva! Korábban dobtam már ki ezért olcsóbb fogkrémet, de azért nem akarom pazarolni még a paradontax fogkrémet is.


Miért nem képesek ennyit megtenni, hogy lezárják valamivel! Legközelebb nem veszem meg. A fene vinné el azt a trehány semmirekellő mocskos k eget azt!!! Hogy ennyit nem bírnak megtenni. Korábban ittam ezt a milka kakaót, az sem volt lezárva sohasem. Azóta azt sem iszom, de hogy már a fogmosásról is leszoktatják az embert a trehányságuk végett! Tiszta ideg vagyok..



#fogkrém, minőségellenőrzés, panaszlevél,
2021. jún. 2. 15:47
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Küldtem e-mailt a gyártónak, remélem el fogják olvasni!
2021. jún. 2. 16:34
 2/12 anonim ***** válasza:
De szerinted mire való a kupak, ha nem lezárásra?
2021. jún. 2. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Természetesen nem a kupakról beszélek!


[link]

2021. jún. 2. 16:38
 4/12 anonim válasza:
Irigylem a problémáidat. Egyébként a boltban tekerd le a kupakot, és azt vedd meg amin látsz lezárást. Őszintén én még nem láttam olyan fogkrémet amin nem lett volna vagy lehúzó vagy átlyukasztós cuccos. Mondom nézd meg a boltban.
2021. jún. 2. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

A terméket nem bonthatom fel a boltban, rajta van a zárjegy, dobozban van a fogkrém. Ráadásul korábban a boltban vettem és nem volt rajta lehúzó, sem átlyukasztó. Ezért ma már inkább a gyógyszertárból kértem, hátha ott lesz rajta, de megint nem volt rajta!


Neked is problémát okozna, mivel nekem az ínyem miatt muszáj megvennem. Nem is olcsó, de legalább lezárnák rendesen. Lényegtelen, legközelebb a gyógyszertárban megmondom a csajnak, hogy tekerd le a kupakot, ha nem lesz rajta nem veszem meg.

2021. jún. 2. 17:18
 6/12 anonim ***** válasza:
Gondolom azért, mert indokolatlan. Azokat a termékeket szokták külön lefóliázni, ahol minőségromlás várható. Kiszárad, elpárolog belőle valami, oxigénnel érintkezve romlásnak indul, stb.
2021. jún. 2. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

A fogkrémes doboz nincs leragasztva, nyugodtan megnézheted.

Ha meg le van ragasztva és nincs feltépve, akkor garantáltan nem nyúltak hozzá, miért kéne pluszban a tubust is leragasztani?

2021. jún. 2. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Mindig le szokták ragasztani.

A ketchup alatt sem úgy van csak, a tubusos mustárt is át kell lyukasztani, honnan tudjam nem-e beleköptek vagy vmi..

2021. jún. 3. 12:42
 9/12 anonim ***** válasza:
Onnan, hogy egy gyártósoron megy a fogkrémek csomagolása, nincs ott ember, aki beleköphetne.
2021. jún. 3. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Kérdező, választ kaptál a kérdésre, amit stílusosan ignoráltál. Ezek után nem tudom mit lehetne még mondani. De szerintem igazad van, beleköpnek és utána ragasztják le. Na, erre varrjál gombot!
2021. jún. 3. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!