Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fogszabályzó! Normális hogy...

Fogszabályzó! Normális hogy bal oldalt 7, jobb oldalt pedig csak 6 bracketet rakott fel a fogorvos?

Figyelt kérdés

Ma rakták fel a fogszabályzómat, és ahogy hazaértem most vettem észre, hogy bal oldalt 7, jobb oldalt pedig csak 6 bracket van feltéve. Ez lehet normális?


(-Nem, nem bízok annyira a fogorvosban, állami fogászaton voltunk, így is csak 2. Nekifutásra sikerül felraknia a bracketeket, az első körben rossz sorrendben rakta fel, le kellett szedni, aztán elölről az egész. Csak felület rakta fel a fogszabalyzot, és így is 3 órát ültem a székben.)


17/F



#fogszabályzó #17/F #hagyományos #asszimetrikus #Örülnék ha egy tapasztalt fogorvos is válaszolna.
2021. jún. 2. 16:59
A kérdező szavazást indított:
Igen, normális.
Fura.
Nem, nem normális se a fogszabályzód, se a fogorvosod.
9 szavazat
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Huh, hát elisemerem fogszabit nem könnyű felrakni, de én megnézetném egy másik fogorvossal is.
2021. jún. 2. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon fontos lenne egy jo szakorvost keresni, mert meg fogod szivni.

En is allami helyen voltam, nem ertettem hozza, hallgattam rajuk, vegul kiderult, hogy elobb vettek le sokkal a keszuleket,,mint kellett volna, utana hiaba kaptam ejszakait, annyit mondtak csak, hogy hordjam 1 evig es kesz. Bolcsessegfogaimat meg akkor ki kellett volna muteni, de csak legyintettek ra, hogy nem szukseges... igy vegul felnottkent most lesz a masodik koros fogszabalyzasom. Hala az egnek kozel sem olyan veszes a helyzet, nem rendezodtek vissza teljesen a fogaim, de szamomra zavaro, ahogy most van.

2021. jún. 2. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
hát ezt tényleg pont itt fogják megszakérteni neked...:D
2021. jún. 12. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!