Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Tömik a fogam , le lett...

Tömik a fogam , le lett alapozva , plusz ideiglenes tömés vAn benne de nagyon faj ha harapok, tegnap csinalta a fogorvos , fog múlni az érzékenység ?

Figyelt kérdés

2021. jún. 4. 17:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Az alapozás az az alábélelés, mert mély volt a lyuk? Ha szerencséd van elmúlik, ha nincs, akkor gondolom gyökérkezelés. Ezt előre 100%-ra nem lehet megmondani.
2021. jún. 6. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
És létezik hogy a mellette lévő fog faj miatta ? Pl kocogtatasra?
2021. jún. 6. 19:44
 3/4 anonim ***** válasza:
Az én fogaim eléggé érzékenyek az ilyesmire, szóval engem ez se lepne meg (talán volt is ilyenem, gyökérkezelt fog mellett levő másik, régebben gyökérkezelt fog lett érzékeny, de aztán rendbe jött). De úgy tudom, hogy ez nem tipikus, bár nem vagyok fogorvos, annyira nem vagyok biztos ezekben a kérdésekben.
2021. jún. 6. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen mert rtg alapján nincs rajta semmi de az a legérzékenyebb harapásra is. Tömött fog de nincs rajta semmi érdekes .
2021. jún. 6. 19:59

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!