Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Antibiotikum alatt fogyás?

Antibiotikum alatt fogyás?

Figyelt kérdés
Sziasztok, fogorvos antibiotikumos kezelést írt fel, öt napig kell szednem. Tájékoztatást is kaptam, miszerint hasmenést okozhat, kell probiotikum mellé. Ez miatt előfordulhat fogyás?
2021. jún. 11. 11:06
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem nagyon. 5 napnyi hasmenestol nem fogsz fogyni, de nem torvenyszeru, hogy egyaltalan nalad ez jelentkezik.

Azert a probiotikum nem egy hulyeseg.

2021. jún. 11. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen, köszönöm, probiotikum van, szedem is. Csak ma már kétszer voltam wc-n, és elég gyengének érzem magam :( nem tudom mit egyek, úgysem fog felszívódni, hiszen kijön minden hígan :/
2021. jún. 11. 11:15
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha eszel valamit,akkor abbol azert felszivodik valamennyi. Ha nem eszel semmit, nyilvan nem.

Muszaj enned, gondolom hamarosan fogorvosi kezeles is var rad, el fogsz ajulni, ha nem eszel.

2021. jún. 11. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Szájsebészeti műtétem volt. Elvileg már nem lesz beavatkozás.
2021. jún. 11. 11:41
 5/6 anonim ***** válasza:
Antibiotikum okozhat durva hasmenést is sajnos. Egyél banánt, vagy reszelt almát kekszet is reszeld rá az almára. Vagy zabkását, leveseket. Mindenképp egyel, és sok folyadékot igyál. A probiotikumot pedig szedjed. Milyen antibiotikum? Hányszor kell szedned?
2021. jún. 11. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Napi három, klimicin
2021. jún. 11. 16:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!