Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Foghúzás után 2 héttel is...

Foghúzás után 2 héttel is erős fájdalom mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
2 hete ki lett húzva egy kívülről teljesen egészséges fog, mert nagyon fájt. Mikor kigyökérkezelte a fogorvos ömlött belőle a vér mondta is, hogy ennek nem szabadott volna így vérezni. 2 napig jobb is volt majd nagyon elkezdett megint fájni és egy magán szájsebész fogadott hétvégén aki felvágta a foggyökérnél az ínyt és 2 napig jött belőle a genny majd mikor belelett téve a végleges tömés annyira fájt, hogy kihúzattam, de mondta is, hogy ennek nem szabadott volna ilyen könnyen kijönnie. 1 hétig jobb is volt, majd múlthéten megint egyre jobban fájt a helye meg az inyemnél is feszít ahol meg lett vágva. Tegnap visszamentem a fogorvoshoz és kitisztitotta és mondta is, hogy látja is, hogy gyulladt és írt antibiotikumot is és adott beutalót szájsebészetre, viszont csak csütörtökre kaptam oda időpontot, a magán akinél voltam egyszer az nem dolgozik mert beteg lett. 2 napja szinte folyamatosan lüktet a fogam helye és az inyem feszül ott fent ahol vágva volt, enni szinte semmit nem bírok napok óta csak próbálom túlélni a napokat, semmi fájdalomcsillapító nem használ. Szerintetek csak ennyire begyulladt vagy maradt ott még genny vagy mi lehet? Azt se tudom, hogy az a sok genny mi volt tályog vagy mi. Már attól félek nem is a fogammal van gond hanem ott fentebb valami.

#Fogfájás, csonthártya gyulladás, fogmeder gyulladás, gennyes fog, fogtályog,
2021. jún. 15. 12:55
 1/1 A kérdező kommentje:
Gézcsik is volt benne az se lett jobb utána tisztította de inkább egyre rosszabb
2021. jún. 15. 12:56

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!