Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Békéscsabán esetleg, Gyulán?

Békéscsabán esetleg, Gyulán?

Figyelt kérdés
Tudna valaki egy jó fogorvost? Ami nálam a jót jelenti: kedves,nem kötekedő, viszonylag fájdalom mentes, anyagilag sem tesz padlóra.Ha valaki tud ilyet,kérem jelezze,mert nagyon jó lenne egy jó fogorvos,eddig csak rossz tapasztalataim vannak
2021. jún. 17. 23:03
 1/6 anonim ***** válasza:
Békéscsabán Baktai Zoltán, vagy Csanádi Árpád. Nem olcsók, amolyan átlagos magánrendelői ár.
2021. jún. 17. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Mit takar az átlagos magánrendelői ár? Nem voltam még sosem magán orvosnál. Nagyon rosszak a fogaim,hiányos is, eddig Békésre jöttem,de ezek állatok,b*nkok is. Ezek miatt,fóbia szerűen rettegek minden fogorvostól.
2021. jún. 17. 23:48
 3/6 anonim ***** válasza:

Ettől a kettőtől nem kell tartanod. Én is most erre gyűjtök, még nem voltam náluk, de a kollégák istenítik őket, főleg Csanádit, de náluk az a kettő az ász. Emberileg, szakmailag egyaránt.


Itt megtalálod Csanádi árlistáját:

[link]


Bajusz Norberttel viszik a rendelőt, az ő személye már elég megosztott.


Baktaihoz nem találtam weboldalt, így árakat sem, de úgy tudom, hasonló árkategória. Facebook oldala van, ott is nagyon jók a vélemények róla.


[link]

2021. jún. 18. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Úgy tudom van részlet fizetési lehetőség is.
2021. jún. 18. 07:05
 5/6 anonim ***** válasza:
Ezt nem tudom. De ha felhívod őket, biztosan megmondják. Szerintem ez csak a pótlásokra, három-négy részletet jelent, amit befizetett, mire mindennel kész van, de ez csak tipp. Nem tartom nagyon valószínűnek, hogy egy-két éves futamidejű hitelt biztosítanának, hiszen nem pénzintézet.
2021. jún. 18. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Persze én sem arra gondoltam,csak hogy van ilyen lehetőség is.pontosat csak akkor tudok ha beszélek velük. A gond az hogy nekem az egész fogsorom,főleg felül rosszak. Nem tudom így mire számíthatok
2021. jún. 18. 11:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!