Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Bölcsességfog húzás után...

Bölcsességfog húzás után szétnyílt varrat?

Figyelt kérdés
Egy hete húzták ki az alsó bölcsességfogamat. Csütörtökre szétnyílt a varrat,fájt a fél fejem szó szerint. Visszamentem,megkaparták,újravarrták. Tegnapra újra szétnyílt,óriási lyuk tátong a számban,ilyen szürkés-zöldes mindenféle színű az alja,viszont nem érzek komolyabb fájdalmat,néha éppen valami picike lüktetést,de gyógyszer nélkül is simán elviselhető. Szedem az antibiotikumot, illetve este mindig egy cataflamot. Ez normális így,ha nem varrják össze akkor is begyógyul, vagy menjek megint vissza inkább. Az a baj,hogy nekem mindegyiket varrták,tehát nincsen tapasztalatom,hogy kell kinéznie varratok nélkül a lyuknak.

#bölcsességfog #sebgyógyulás #Szétnyílt varrat
2021. jún. 21. 20:40
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is szét jött kb.két öltés, de nem varrták újra. Az a sárgás színű valamit meg hagyd békén. Teljesen oké, hogy az úgy néz ki. Próbálj a másik oldalon enni és kamilla teával öblögess.


Én 3 hétig éltem erős fájdalomcsillapítókon, annyira fájt. De utána elmúlt és minden oké lett. Párszor vissza kellett mennem fertőtlenítésre, még valami barna valami,ilyen szegfűszeg ízű fertőtlenítőt tett bele a szétnyílt sebbe.

2021. jún. 21. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Hogy sikerült elérni, hogy kétszer szétszakadjon?:S Nekem is egy hete műtötték és ettem szilárdat is, sétáltam is, tettem-vettem, de egyben van. Szerintem mindenképp nézesd meg, mert el tud fertőződni, ha idő előtt szétreped.
2021. jún. 22. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Sajnos ma újra vissza kellett mennem,mert eléggé elviselhetetlen kezdett lenni a dolog. Megint kaparták ,átvéreztették és újravarrták.

Ez a negyedik,jóformán utolsó bölcsességfogam,amit ki kellett húzni. 2 hónap alatt kivették mindet. Eddig egyikkel sem volt semmi probléma,szépen gyógyultak,nem szakadtak fel a varratok. Ez az utolsó hoz pár kemény napot az életembe,nagyon nagy fog volt,eléggé az ínyem szélén,közel szinte a belső arcfelemhez. Ezt eléggé komplikált volt varrni is a többihez képest tényleg,de remélem többet már nem megyek.Köszönöm,hogy írtatok:)

2021. jún. 22. 22:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!