Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mélyharapás problémával mit...

Mélyharapás problémával mit tudnak kezdeni?

Figyelt kérdés
azt vettem észre, hogy teljesen átfednek a metszőfogaim, amikor harapok, és ez esztétikailag rettentően zavar engem. Volt kiskoromban fogszabályzóm, de csak ilyen ideiglenes volt, ha jól emlékszem. Viszont a probléma ott van, hogy az őrlőfogaim, mintha, nagyon lent lennének, és harapásnál az állam majd 1 centivel lesz kisebb, így az arcom is sokkal pufibb és nyomottabb, rendkívül ronda úgy, és ez rettenetesen frusztrál engem, már a beszéd is. Mit tudnék ezzel kezdeni? Hova lenne érdemes mennem, ahol ár/érték-ben megfelelő kezelést kaphatok? Nem ezen szeretnék spórolni, de phd ösztöndíjból élek jelenleg, abból kell gazdálkodnom.

2021. jún. 22. 12:06
 1/3 anonim ***** válasza:
Csak rogzitett fogszabalyzo segit, es ennek komoly ara van. Viszont a melyharapas nem jo az allkapocsnak, szoval egeszsegugyi okbol is megerne. Meg harminc evesen is elkezdheted, gyujts ra.
2021. jún. 22. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Konkrét helyet nem tudok ajánlatni, de igen, a fogszabályzás a megoldás. Nem egyedi a problémád, léteznek harapásemelő fogszabályzó készülékek.
2021. jún. 23. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem ezt önligírozó, rögzített fogszabival (illetve sok-sok gumizással) teszik rendbe, van, akinek műtét is kell, ha nagyon súlyos, de ez ritkább.

500-600 ezer körül össze kell rá spórolni sajnos.

2021. aug. 6. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!