Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mi a szájrák szemmel látható...

Mi a szájrák szemmel látható tünete? Valaki akinek volt/van vagy ismer olyat aki tapasztalt ilyet

Figyelt kérdés

2021. júl. 2. 07:43
 1/6 anonim ***** válasza:
88%
Az interneten való öndiagnosztizálás az első tünet.
2021. júl. 2. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Csak kiváncsi vagyok
2021. júl. 2. 08:08
 3/6 anonim ***** válasza:
77%
Ha szemmel látható, akkor már régen rossz. Ha kétségeid vannak, menj orvoshoz.
2021. júl. 2. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
De mik a tunetek? Nekem nem reg lett a felső fogsorom mele egy fehér pont szerű nem fáj se semmi de ottvan meg az ajkam belső részén is érzek több kis csomó szerűt de nem látszik
2021. júl. 2. 08:10
 5/6 anonim ***** válasza:

Nincs olyan konkrét betegség, hogy szájüregi rák. Erről nem lehet 1 db képet mutatni, hogy na így néz ki. A daganatoknak nagyon sokféle típusa létezik, különböző megjelenési formákkal és jellemzőkkel.

Alapesetben, ha egy hosszú ideje nem gyógyuló sebet találsz a szádban, érdemes megmutatni fogorvosnak. De felesleges neked otthon rögtön azt vízionálni, hogy az valami daganat.

2021. júl. 2. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Csak azt a feher izét látom még ott és a szájüregemben bal felől is ilyen fehéres valamit latok nem tudom mi az de megyek vele dokihoz
2021. júl. 2. 09:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!