Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Nem ciki 19 evesen fogorvoshoz...

Nem ciki 19 evesen fogorvoshoz menni, kb. 8 lyukas foggal? Fel merjem hivni idopontert? Valamelyik mar faj...

Figyelt kérdés
2021. júl. 2. 10:51
1 2
 1/11 anonim válasza:
92%

Mindenképp hívd fel! Nyilván ez a dolga, hogy a rossz fogakat helyre hozza.

Ne halaszd el, hogy tovább romoljanak a fogaid, főleg ha fáj már.

2021. júl. 2. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
44%
De ciki...hanyagold tovább, majd jobb lesz :)
2021. júl. 2. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
87%

hat nekem csak kettő van, 19 vagyok én is, és dohanyzás utan elkezdett a baloldali nagyon fajni, egyből mentem.

menj te is, az orvost nem fogja erdekelni.

2021. júl. 2. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 12 fogamat tömték, 4et húztak (2 bölcsességfog). Azóta már a fogszabályzón is túlvagyok.:)


Sosem késő.

2021. júl. 2. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Jobb késön, mint soha!
2021. júl. 2. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Azért van, hogy megcsinálja. Ha nem mész el, csak rosszabbodni fog, esetleg húzni kell később.


Valaki genetikailag hajlamosabb a fogszuvasodásra.

2021. júl. 2. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem ciki.

Nekem 5 volt, nagyon szépen megcsinálta, 8 év után is még mindig jó állapotban vannak.


Persze cserébe fizetni kell, nem olcsó, de minőségit fogsz kapni.

2021. júl. 2. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
40%
Az üzlet, az üzlet.
2021. júl. 2. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
80%

Anno én is pont így voltam 17-18 éves korom körül, hogy 8 lyukas fogam volt nekem is. Összeszedtem magam, szereztem időpontot, és szépen sorban be lettek tömve.


Valamikor a vége felé mondta nekem az egyik asszisztens: "Á, te vagy az a lány, akinek nagyon sok lyukas foga volt, ugye?"


Akkor pont nem voltam a helyzet magaslatán, kicsit rá is ripakodtam szegényre, hogy igen, ez van, nem kritizálásért jöttem hanem segítségért, így is nehezen szántam rá magam.


Csóri csak be akart azonosítani, csak hülyén jött ki :D Aztán hamar rendeződött a dolog, elmondta hogy nem annyira ritka eset, senkit nem érdekel. Valaki nagyon durván hajlamos rá, hiába sikálja kötelességtudóan a fogait.

2021. júl. 2. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
63%
Az milyen ciki lesz,amikor majd bűzölög a szájüreged a rothadó fogbelektől...Ne viccelj,persze,hogy el kell menni!
2021. júl. 2. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!