Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fogszabisok! Mennyire nagy...

Fogszabisok! Mennyire nagy baj ha 5-6 órát nem lesznek bent a számban a kicsi gumik?

Figyelt kérdés

Kaptam gumikat a fogszabimhoz, felső négyeseket az alsó 6oshoz kell gumiznom kisebb mélyharapás miatt. Amúgy csak evés, fogmosáshoz veszem ki. Most viszont ismerkedek egy sráccal, hétvégn lesz második randink. Már az elsőn is eléggé közeledett felém, van egy olyan érzésem, hogy meg fog csókolni. Nem akarom, hogy ezek a gumik miatt kínos legyen.

Esetleg még erről is valami tapasztalat?

Valamint tényleg, mennyire nagy baj ha randi idejére kiveszem őket?


2021. júl. 2. 18:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2021. júl. 2. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

A kérdésre nem lehetne válaszolni esetleg?

19 amúgy

2021. júl. 2. 21:54
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem volt, hogy csak éjszaka volt bent a kis gumi, de akkor nem használt semmit. De ha egy nap kiveszed de máskor rendesen hordod egész nem, akkor nem lesz gond.
2021. júl. 2. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
*egész nap
2021. júl. 2. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hát amúgy én mindig hordom, lassan fél éve, és még így is alig van változás. De köszi a válaszodat! Remélem ez majd nem áll vissza pár óra alatt, az a minimális változás ami fél év alatt sikerült.
2021. júl. 3. 15:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!