Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Az egész fogsorom fáj a jobb...

Az egész fogsorom fáj a jobb oldalamon, alul is és felül is, még az arcom is fáj. Mi lehet ez? Fogorvos tud velem valamit kezdeni?

Figyelt kérdés

De tényleg a metszőfogamtól kezdve fáj egészen a hátsó kioperált bölcsességfogam helyéig, alul is, felül is. Felül az arccsontom is fáj, és ez megy már néhány napja 0-24ben.


Huzatra gondoltam, de azért azt hittem az hamarabb elmúlna. Amúgy a felső fogaim közt van egy lyukas fog, ami régebben is fájdogált, lehet, hogy az miatt van ez? Bár szerintem egy fájó fog nem sugározna ki ennyire, rossz fogaim vannak de még egyik fogfájásom se volt ilyen erős, még a bölcsességfogam sem.


Érdemes elmennem ilyenkor fogorvoshoz?



2021. júl. 4. 02:45
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem akkor volt ilyen, amikor egy rossz fogam gyökere belenyúlt az arcüregbe. Párhuzamoson kezelte a fogorvos és a fül-orr-gégész. Utóbbi szerint a fogtól gyulladt be az arcüreg, a fogorvos szerint az arcüreggyulladástól a fog. Betömte, gyökér kezelte, kaptam antibiotikumot, azóta rendben van.
2021. júl. 4. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Mindenképp érdemes. Sajnos egy rossz fog is okozhatja ezt. Saját tapasztalatból írom.
2021. júl. 4. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mindenképpen érdemes fogorvosnak megmutatni. Ha ő azt mondja, hogy minden ok, akkor a gégészetre érdemes menni, arcüreggyulladás is okozhat ilyet.
2021. júl. 4. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem bölcsesség fog, ami rossz irányba nőtz (vízszintesen), és tolta a többi fogat... ilyen melegben érzem én is nyáron, nyom
2021. júl. 4. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ma eljutottam dokihoz, hát egy fog csinálta ezt az egészet :) gyökérkezelték, és kap új koronát majd.
2021. júl. 5. 18:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!