Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Sztk-s vagy magán orvosnál...

Sztk-s vagy magán orvosnál próbálkozzak a leesett koronám visszarasztásával?

Figyelt kérdés
Aki felragasztotta az azóta nyugdijba ment és nem tudom hogy van e más aki felragasztja vagy újat kell e csináltatnom.

2021. júl. 6. 14:20
 1/6 Ypszilon1980 ***** válasza:
73%
Én biztosan magánba mennék, nekem volt sok gondom koronával híddal körzetis fogorvosnál, sokan spórolnak a ragasztóanyaggal is, az is probléma lehet. Hogy kell-e új vagy ezt vissza tudják-e rakni az majd orvosnál dől el.
2021. júl. 6. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Az sztk-ba lehet nagyon soká kapsz időpontot, viszont a magán nagyon drága tud lenni. Ha megengedheted magadnak, akkor a magánt javaslom, de nem látok bele a helyzetbe.
2021. júl. 6. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Ypszilon1980 ***** válasza:
Na igen az nyilván drágább, de ahová én járok magánba ott egy visszaragasztás kb. 6000Ft. Egyébként sztk-ban is sokszor kell érte fizetni főleg, ha máshoz mész vissza.
2021. júl. 6. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
És amúgy nem ciki az hogy én nem úgy megyek oda hogy több tízezret otthagyjak, hanem csak egy más álltal keszített koronát akarok vissza ragasztatni?
2021. júl. 6. 14:42
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Alapvetően szerencsésebb ahhoz az orvoshoz visszamenni, akinél csináltattad, de ha bármi miatt erre lehetőség nincsen, akkor természetesen elmehetsz máshova is, nem ciki. Teljesen mindegy, hogy sztk-ban vagy magánnál csináltatod meg, amennyiben nem vagy a kedvezményezett kategória, úgy mindenképpen fizetős lesz és a körzetesnek sem érdeke emiatt kispórolni a ragasztót, nem is értem, honnan veszi ezt a hülyeséget az első (sehonnan, a szokásos "sz@r az sztk-s fogorvos duma és jönnek ezekkel a légből kapott hülyeségekkel, holott a körzetesnek legalább annyira érdeke jól dolgozni, mint a magánnak, mivel a jó pénzt neki is a fizetős munka adja, ami nyilván az elégedett körzetes beteg reklámja miatt fog betérni).

És az sem feltétlenül igaz, hogy a körzetesnél többet kell várni, nálunk adott fogorvos magánrendelésére 3 hónapos a várólista, míg másik fogorvos körzetében 3 héten belül kap az ember időpontot, pedig mindketten jó hírnevű, ügyes kezű orvosok (az előbbi orvosnál inkább az asszisztenciával van baj, rosszul menedzseli a betegberendelést).

2021. júl. 6. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Ypszilon1980 ***** válasza:
Onnan veszem, hogy nálam megtörtént ilyen eset. Ettől függetlenül nem ítélem el őket, nem rosszak, csak nincs annyi lehetőség fogászati kezelésekben, mint magánorvosnál.
2021. júl. 6. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!