Fogékszer?

Figyelt kérdés
Csináltatott már valaki fogékszert? Tapasztalat? Vélemények?

2021. júl. 6. 16:03
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Az mi?
2021. júl. 6. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha van beleszolasod a fogorvosnal akkor kerd meg,hogy ne csiszoljon bele a fogadba hanem csak bonding es ragaszto(szakmai tapasztalat,nem fogorvos vagyok hanem sok evig anyagot forgalmaztam)

Nekem mint ferfinak nagyon bejon ha egy lanynak van fogekszere,kimondottan szexi(persze ha a fogaid is szepek)

Nem fog zavarni,megszokod hamar,semmi hatranya nincs ha ragasztjak(leeshet idovel) es nem lecsiszoljak a fogzomancot.

2021. júl. 6. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi, és csak követ ragaszthatnak fel, vagy valami nagyobb, fehérarany színű matricát is? Mert látványosabbra vágyom, mint egy icipici kő.
2021. júl. 7. 10:57
 4/5 anonim ***** válasza:

Matricat is tudnak ragasztani,erdeklodj tobb rendelobe is,kerd,hogy mutassanak par modelt vagy keress neten ami tetszik,te is meg tudod rendelni es a fogorvosoddal felteteted.

2-es voltam.

(A tanacs nem volt ingyen,kerek majd fotot,elotte/utana xd)

2021. júl. 7. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
#2 Ok. Remélem nem kell sokat várni.
2021. júl. 8. 08:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!