Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mennyi idő után lehet gyomorfe...

Mennyi idő után lehet gyomorfekélyem a Cataflamtól? Mik a határaim?

Figyelt kérdés

2015 óta elhúztam a fogorvosi kezeléseim, azóta szedem a cataflamot hol ennyi, hol annyi időre. A napi adagot sosem lépem át, általában a 25mg-os elég is. (3x1)

Most kezdtük el a kezelést, kihúzgálni a fogaim. Szóval a hentesmunkát. Viszont érzem, hogy nagyon nyomott vagyok tőle és félek, hogy a szervezetem nem bírja már sokáig. Talán még pár hétig szednem kellene. Mit javasoltok?

Lehet hogy az egész csak placebo és beképzelem? Mit javasoltok? ☹️



2021. júl. 15. 13:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Konzultálj nyugodtan az orvosoddal, amúgy ha szedsz mellé gyomorvédőt mondjuk quamatelt vagy durvább esetben pantoprazolt akkor nem lehet nagy gond, de azért a vesédre is kéne gondolni. Hosszú távon nem szabad szedni non szteriod gyull. csökkentőket.
2021. júl. 15. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
A cataflám mellé olyan gyomorvédöt kell szedni,ami bevonatot képez a gyomor falán ilyen pl. a Venter.Recept nélkül kapható.A cataflámot pedig jobban jársz ha feliratod a fogorvossal mert úgy olcsóbb.A lányomnak gyerekkorában 3 hónapig kellett ennie utána fokozatosan abbahagyni.Semmi baja nem lett tőle.
2021. júl. 15. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Hát istenem, jol hibaztal.

Ha szedni kell folyamatosan, akkor gyomorvedo is kell szedni melle.

2021. júl. 16. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!